Wulkanizacja Konstancin - gdzie znaleźć specjalistów w tej dziedzinie?

Każdy wie, że sprawny samochód jest bardzo ważny – a zwłaszcza opony. To właśnie dzięki nim samochód może przemieszczać się z miejsca na miejsce. Sprawny samochód to Twoje bezpieczeństwo i spokój. Doskonale to rozumiemy, więc oferujemy Ci kompleksową naprawę Twojego auta. Na czym polega wulkanizacja konstancin?

Wulkanizacja Konstancin polega na kompleksowym sprawdzeniu kondycji opon w pojeździe, a także na ich naprawie. Najpopularniejszą usługą kojarzoną z wulkanizacją jest serwis opon. My w Kriscar oferujemy profesjonalną wymianę oraz naprawę opon.  Nasi wykwalifikowani wulkanizatorzy są w stanie określić, które ogumienie będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla klienta. Dzięki czemu, niezależnie od użytkowanego pojazdu, komfort jazdy znacznie się poprawi.

Wulkanizacja konstancin
Wulkanizacja konstancin

Wulkanizacja konstancin - czy warto?

Dzięki postępowi technologicznemu dzisiaj możliwa jest już nie tylko produkcja opon dzięki wulkanizacji, ale także ich naprawa. Każde uszkodzenia można usunąć, stosując jedną z dwóch metod – na ciepło lub na zimno.

Pierwsza z metod jest bardziej skomplikowana, ponieważ konieczne jest tutaj użycie form, które pozwolą przywrócić oponie jej kształt. Ta konkretna metoda wymaga sporego doświadczenia i wysiłku, dlatego rzadko jest stosowany przez zakłady zajmujące się wulkanizacją. Jednakże, mimo to wciąż jest używana, bo dzięki niej można naprawić skomplikowane uszkodzenia, co nie jest możliwe przy zastosowaniu metody na zimno. Natomiast wulkanizacja na zimno (zwana też chemiczną) jest dużo prostsza i szybsza w wykonaniu.  Niestety za jej pomocą możemy usunąć tylko niewielkie dziurki – z reguły powstające w wyniku najechania na ostry niewielki przedmiot.

Niezależnie od uszkodzenia nasi fachowcy w serwisie Kriscar kompleksowo zajmą się, każdym przypadkiem wulkanizacji. Potrzebujesz wulkanizacji dla swoich opon?

Zadzwoń pod numer: +48 503 333 600 i koniecznie odwiedź nasz warsztat 🙂

NASZE USŁUGI

Co możemy dla Ciebie zrobić?

MECHANIKA
POJAZDOWA

CZYSZCZENIE
KLIMATYZACJI

WYMIANA
OPON

PRZECHOWYWANIE
OPON

RENOWACJA
FELG

ELEKTRYKA
SAMOCHODOWA

WYMIANA
OLEJU

DANE KONTAKTOWE

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Bielawa, ul. Lipowa 5
05-520 Konstancin-Jeziorna
+48 503 333 600
pn. – pt.: 8.00 – 18.00
sb.: 8.00 – 14.00
Powered by webmentor.pl