Wulkanizacja konstancin
Wulkanizacja konstancin

Wulkanizacja konstancin

Wulkanizacja Konstancin – gdzie znaleźć specjalistów w tej dziedzinie? Każdy wie, że sprawny samochód jest bardzo ważny – a zwłaszcza opony. To właśnie dzięki nim

więcej »
mechanik-konstancin
Mechanika pojazdowa konstancin

Mechanik konstancin

Każdy wie, że sprawny samochód jest bardzo ważny. To właśnie dzięki niemu możesz przemieszczać się z miejsca na miejsce i nie przejmować się niedogodnościami komunikacji miejskiej.

więcej »
przechowywalnia-opon-konstancin
Przechowywalnia opon konstancin

PRZECHOWALNIA OPON – ZOSTAW OPONY PROFESJONALISTOM!

Prawdopodobnie każdy posiadacz swojego własnego pojazdu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężkie może być przechowywanie opon. Zmiana opon przed zimą czy początkiem wiosny powoduje konsternację i irytację wśród tych posiadaczy czterech kółek, którzy nie mają wystarczająco miejsca, aby móc samodzielnie przechować opony w swoim domu.

więcej »
wymiana-opon-na-letnie
Wulkanizacja konstancin

WYMIANA OPON NA LETNIE

Część kierowców zmienia opony na letnie, kiedy tylko zrobi się minimalnie cieplej. Wielu jednak zwleka nawet majówki, a jeszcze inni jeżdżą na tzw. zimówkach całe lato.

więcej »
odgrzybianie-klimatyzacji-konstancin
Czyszczenie klimatyzacji konstancin

JAK CZĘSTO POWINNO SIĘ PRZEPROWADZAĆ ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI?

Klimatyzacja w samochodzie jest dość wrażliwym systemem. Jeśli chcemy zapewnić jego właściwe i bezawaryjne działanie, należy regularnie wykonywać przeglądy raz na rok oraz usuwać wszelkie wykryte usterki. Poza tym równie ważną rolę odgrywa odgrzybianie całej instalacji oraz wnętrza samochodu.

więcej »